Akcie MPL stavebniny Malacky

Počas zimy bude na našej stránke 10 súťaží, preto si „lajknite“ našu Facebook stránku sledovať, aby ste neprišli o možnosť vyhrať hodnotné ceny. O niektorých akciách sa však dozviete len tu na našej stránke.

IKO šindeľ akcia

IKO je overenou tradičnou značkou veľmi kvalitných šindľov za prístupnú cenu a s presvedčivou zárukou až 30 rokov. Ponuka tvarov v kombinácii s farbami je najlepšia na trhu a plusom určite je, že sú vyrábané v novom supermodernom závode v Senici na Záhorí. Teraz v akcii do vypredania zásob!

Súťaž o svetlovod Velux

Staviate rodinný dom – typu bungalov, alebo bývate v rodinom dome a máte v dome tmavé miestnosti, či chodby bez okna? Pre vás je tu naša súťaž – vyhrajte zdarma svetlovod Velux TWR OK14 v hodnote 395€!

Tondach škridle v akcii

Škridle Tondach sa vyrábajú v rôznych tvaroch, povrchových úpravach a farebných odtieňoch. V našej akciovej ponuke Tondach si určite vyberiete. Akcia platí do 30. júna 2019, avšak ak kúpite do 7. marca znížime uvedené ceny ešte o ďalšie 4%. Neváhajte!

Interiér – zimná akcia

MPL stavebniny Malacky ponúkajú zimnú akciu na interiérovú prestavbu – 30% na dvere so zárubňami Porta Doors, 50% na izoláciu Knaufinsulation a špičkovú cenu na systémovy sádrokartón Knauf aj Norgybs.

Súťaž o tekutú hydroizoláciu 48kg HASOFT

Potrebujete opraviť – zaizolovať rovnú lepenkovú strechu alebo pivnicu? Vyhrajte 12 vedier – 4kg základovej izolácie-tekutej lepenky na 44m2 v dvoch vrstvách v hodnote 151,20 €.

HET farby akcia

Klasik Premium je vysoko biela maliarska farba s belosťou cca 97% , do vnútorných priestorov. Vytvára matný jemný povrch. Interiérová biela disperzná farba HET Klasik Premium je určená pre reprezentatívne priestory a medzi jej klady patria: najvyššia...

Makita akcia zima 2018

Pripravili sme pre Vás akciovú ponuku na elektrické ručné náradie a príslušentsvo Makita. V našej predajni MPL Stavebniny Malacky nájdete nielen stavebný materiál, interiérové štúdio ale aj náradie, či jedno z najmodernejších kolorovacích centier.

19 hours ago

Stavebniny Malacky

Výhercom súťaže o svetlovod Velux TWR OK14 sa stáva - Adam TraktorBaca Holly - GRATULUJEME! ... See MoreSee Less

View on Facebook

2 days ago

Stavebniny Malacky

Dnes o 16:00 končí súťaž o svetlovod Velux TWR v cene 395€ - zapojte sa, prípadne skontrolujte, či ste splnili všetky podmienky. ... See MoreSee Less

View on Facebook

4 days ago

Stavebniny Malacky

Ešte dva dni do konca súťaže, v ktorej môžete vyhrať zdarma svetlovod Velux TWR OK14 v hodnote 395€ - sledujte našu webstránku stavebniny-malacky.sk/sutaz-o-svetlovod-velux-twr/ a našu fbstranku. ... See MoreSee Less

View on Facebook

4 weeks ago

Stavebniny Malacky

🏡 Viac svetla v interiéri – vďaka svetlovodu 🏡
Svetlovody sú perfektným riešením osvetlenia bez elektrickej energie a dajú sa použiť aj v stiesnených podmienkách malých miestností, kde nie je možné namontovať okno. Kvalitné a overené svetlovody Velux sa ľahko inštalujú a výrazne zvýšujú atraktivitu priestoru.

👍 V priestoroch predajne máme namontovane svetlovody Velux. Uvidíte ich efektivitu prívodu svetla, jednoduchosť a na mieste Vám vysvetlíme technické parametre, či odporučíme montážnika! Príďte sa poradiť do MPL stavebniny Malacky.

👉 U nás nájdete všetko pod jednou strechou – tovar, poradenstvo aj realizáciu cez overených partnerov!
👉 www.stavebniny-malacky.sk
... See MoreSee Less

View on Facebook

4 weeks ago

Stavebniny Malacky

🏡Viac svetla v bungalove – vďaka konštrukcii krovu 🏡
Nielen na Záhorí sa stavajú bungalovy s otvoreným hlavným priestorom - veľká obývačka s prepojenou kuchyňou a jedálňou potrebujú vyšší strop a viacej svetla. Pri štandardnom projekte sa však na mierne zvýšený strop nemyslí.

👍 Príďte sa poradiť do MPL stavebniny Malacky. Navrhneme Vám väzníkový alebo obyčajný krov, aby ste mali obyvačko-kuchyňu-jedáleň o 1,3m vyššiu ako ostatné priestory.
Vďaka strešným oknám Velux dostanete do tohto veľkého priestoru viacej svetla, čo zvýši atraktivitu priestoru. Pri navýšení stropu o 1,3m sú náklady na kúrenie zvýšené minimálne – záleží samozrejme aj od typu kúrenia, podlahové je v tomto smere optimálne.

👉 U nás nájdete všetko pod jednou strechou – tovar, poradenstvo aj realizáciu cez overených partnerov!
👉 www.stavebniny-malacky.sk
... See MoreSee Less

View on Facebook

1 month ago

Stavebniny Malacky

👍 Odovzdali sme cenu výherkyni Gabike Kackovicovej, ktorá vyhrala v našej súťaži 48kg hydroizolácie HASOFT v hodnote 151,2€ - ešte raz gratulujeme.

👉 Ďalšie súťaže Vás čakajú - sledujte naše FB a webstránku mpl-stavebniny-malacky.sk
... See MoreSee Less

View on Facebook

2 months ago

Stavebniny Malacky

👨Pracovná ponuka na pozíciu: skladník – šofér dodávky / Malacky
MPL stavebniny Malacky hľadajú na pozíciu skladník – šofér dodávky spoľahlivého zamestnanca.

✔ Náplň práce
- príjem a výdaj tovaru, práca s VZV, rozvoz tovaru s dodávkou v okolí Malaciek, údržba prideleného vozidla, udržiavanie skladu v čistote a poriadku.

✔ Ponúkané výhody
- pracovný pomer na neurčitý čas,
- zamestnanecká zľava pri nákupe stavebného materiálu, pracovné oblečenie, stravné lístky, dobrý kolektív.

💯 Nástupná základná zložka mzdy v hrubom 915 €, po zaškolení prémie za vykonanú prácu, prémie za plnenie plánu a prémie za množstevný stav skladu.

Pracovné podmienky – jednozmenný pracovný režim.

🚚 Zručnosti / schopnosti – vodičský preukaz skupiny C aj bez praxe, prax na VZV.

Všeobecné spôsobilosti – fyzická zdatnosť, komunikácia s ľuďmi.

➡ Ak máte záujem, pošlite prosím životopis na e-mail: sip@mpl.sk
... See MoreSee Less

View on Facebook

2 months ago

Stavebniny Malacky

Víťazom súťaže o 12x4kg hydroizolácie HASOFT sa stáva - Gabika Kackovicova - GRATULUJEME ... See MoreSee Less

View on Facebook

2 months ago

Stavebniny Malacky

Dnes o 15:00 hod. končí súťaž o 48kg hydroizolácie HASOFT - zapojte sa / skontrolujte, či ste splnili všetky podmienky súťaže! ... See MoreSee Less

View on Facebook

2 months ago

Stavebniny Malacky

Po veľkom úspechu v Malackách divadelná hra Naša pani Firštka pokračuje v predstaveniach a máme tu prvé termíny a snáď ich bude aj viac, pretože zážitok z predstavenia je famózny. Ako sme písali už minule MPL stavebniny Malacky venovalo materiál na zhotovenie nádhernej scény, ktorá taktiež prispela k zážitku z hry. Foto: Jano Šíp.

Termíny:
10.2. Rohožník 17:00
16.2. Sekule 17:00
10.3. Záhorská Ves 17:00
16.3. Malacky 19:00
23.3 Sološnica 17:00
... See MoreSee Less

View on Facebook

2 months ago

Stavebniny Malacky

Súťaž o 48kg hydroizolácie HASOFT
Potrebujete opraviť - zaizolovať rovnú lepenkovú strechu alebo pivnicu? Zapojte sa teraz do súťaže - vyhrajte a na jar zrealizujte - vedrá majú záruku do konca roka 2019.

Vyhrajte zdarma - 12 vedier - 4kg základovej izolácie-tekutej lepenky na 44m2 v dvoch vrstvách v hodnote 151,20 €.

Stačí ak:
❤ dáte like našej stránke
❤ budete VEREJNE zdieľať tento príspevok o súťaži na vašej časovej osi
❤ dáte like tomuto príspevku

👏 Podmienky súťaže:
1. Vaše bydlisko je max. 30km od Malaciek.
2. Víťaz súhlasí s umiestnením fotografie pri preberaní výhry na našu FB stránku.
3. Víťaz si preberie výhru do 14 kalendárnych dní od žrebovania.

Súťaž začína 21.1. a končí v utorok 29.1. 2018 o 15:00 hod. Výhercu vylosujeme len ak splní všetky podmienky.

👉Viac info na našej web stránke:
stavebniny-malacky.sk/sutaz-o-tekutu-hydroizolaciu-48kg-hasoft/
... See MoreSee Less

View on Facebook

2 months ago

Stavebniny Malacky

🔵 Základová izolácia Hasoft
Našinci tento typ izolácie volajú Tekutá Lepenka, no odborný názov je polymér-asfaltová tekutá hydroizolácia, ktorá je po zaschnutí trvale pružná a je schopná preklenúť aj praskliny v podklade. Používa sa na izoláciu pivníc, základov stavieb, opravu asfaltových pásov i na streche.

🏠 Nanáša sa štetcom alebo stierkou v dvoch náteroch. V oblasti trhlín a rohov, napojenia ku stene, treba do druhej vrstvy zabudovať sklotextilnú tkaninu.
Izoláciu treba chrániť proti mechanickému poškodeniu napr. nopovou fóliou alebo extrudovaným polystyrénom. Dodáva sa v 3kg alebo 9kg balení.

Radi Vám poskytneme cenné rady a kompletný materiál pri oprave či stavbe Vášho domu – MPL stavebniny Malacky 👉 www.stavebniny-malacky.sk
... See MoreSee Less

View on Facebook

2 months ago

Stavebniny Malacky

🏡Všetko potrebné na stavbu altánku a prístrešku 🏡
V stavebninách MPL Malacky máme v ponuke kompletný materiál na stavbu altánku, či prístrešku. Rezivo vám dáme narezať na mieru – pilčík vám vyberie síce mokré smrekové rezivo ale bez defektov a farebných škvŕn.
Rezivo na zhotovenom altáne vypraská ale to patrí k vzhľadu prírodného dreva a bude za prijateľnú cenu.

✌ Odporučíme Vám spojovací materiál ako vymetacie skrutky pre drevené konštrukcie, či iné skrutky a klince spolu s uholníkmi, platňami a samozrejme v ponuke sú aj nastaviteľné prípravky na nohy, aby drevo neodhnilo odspodu.

🎨 Povrchovú úpravu s lazúrou HET Soldeco zvládnete ľahko a navyše Vám ju v našej modernej miešačke farieb zafarbíme pigmentami na počkanie, pričom na výber je päťdesiat odtieňov voskovej glazúry Forte a olejovej Premium.

🔺 Na strechu Vám ponúkneme krytiny – šindle IKO , plechové krytiny i škridle a k tomu kompletný odkvapový systém a vyrobíme vám oplechovanie.

👉 Nechajte si poradiť – radi Vám vypracujeme cenovú ponuku – stavebniny-malacky.sk/
... See MoreSee Less

View on Facebook

2 months ago

Stavebniny Malacky

🎁 MPL Stavebniny Malacky venovali pre divadelné predstavenie NAŠA PANI FIRŠTKA v réžii Beiny Reifovej materiál na zhotovenie scény, ktorú prekrásne vytvorila Rozália Habová. Dodali sme väčšie množstvo PUR peny, tkaniny a farby na kompletné zhotovenie scény.

🎉 Premiéra predstavenia bola 15.12 v kine v Malackách a ďalšie bude 19.1., no obe predstavenia boli predané takmer okamžite. Ohlasy na hru sú vynikajúce - nenechajte si ju ujsť!

👉 Pozrite si video tvorcov Naša pani Firštka 2018 - ďivadelňí kus o tem, jak si kníža Pálffy na malacké dzífča chuťe robili.
👉 www.youtube.com/watch?v=NhoGO57em2o
... See MoreSee Less

View on Facebook

3 months ago

Stavebniny Malacky

Prajeme Vám šťastné a veselé Vianoce a výborný rok 2019! ... See MoreSee Less

View on Facebook

3 months ago

Stavebniny Malacky

🎨Penetračný náter HET Up-grund 🎨
Víťaz šiestich 15kg balení HET klasik Premium potreboval natierať rôzne plochy v dome, lesklé mastné plochy, novo-vytvorené steny zo sádrokartónu a novú stenu s omietkou. Aby všetky povrchy natreté HET Klasik Premium vyzerali rovnako musíme ich zjednotiť.

Odporučili sme mu penetračný náter HET Up-grund, ktorý si pán aj zakúpil. Penetračný náter vytvorí drsnú prilnavú vrstvu so zjednotenou nasiakavosťou a farba na takomto povrchu dobre kryje.
👉 Radi poradíme aj Vám - stavebniny-malacky.sk/
... See MoreSee Less

View on Facebook