Akcie MPL stavebniny Malacky

Počas zimy bude na našej stránke 10 súťaží, preto si „lajknite“ našu Facebook stránku sledovať, aby ste neprišli o možnosť vyhrať hodnotné ceny. O niektorých akciách sa však dozviete len tu na našej stránke.

Súťaž o tekutú hydroizoláciu 48kg HASOFT

Potrebujete opraviť – zaizolovať rovnú lepenkovú strechu alebo pivnicu? Vyhrajte 12 vedier – 4kg základovej izolácie-tekutej lepenky na 44m2 v dvoch vrstvách v hodnote 151,20 €.

HET farby akcia

Klasik Premium je vysoko biela maliarska farba s belosťou cca 97% , do vnútorných priestorov. Vytvára matný jemný povrch. Interiérová biela disperzná farba HET Klasik Premium je určená pre reprezentatívne priestory a medzi jej klady patria: najvyššia...

Makita akcia zima 2018

Pripravili sme pre Vás akciovú ponuku na elektrické ručné náradie a príslušentsvo Makita. V našej predajni MPL Stavebniny Malacky nájdete nielen stavebný materiál, interiérové štúdio ale aj náradie, či jedno z najmodernejších kolorovacích centier.

2 days ago

Stavebniny Malacky

Súťaž o 48kg hydroizolácie HASOFT
Potrebujete opraviť - zaizolovať rovnú lepenkovú strechu alebo pivnicu? Zapojte sa teraz do súťaže - vyhrajte a na jar zrealizujte - vedrá majú záruku do konca roka 2019.

Vyhrajte zdarma - 12 vedier - 4kg základovej izolácie-tekutej lepenky na 44m2 v dvoch vrstvách v hodnote 151,20 €.

Stačí ak:
❤ dáte like našej stránke
❤ budete VEREJNE zdieľať tento príspevok o súťaži na vašej časovej osi
❤ dáte like tomuto príspevku

👏 Podmienky súťaže:
1. Vaše bydlisko je max. 30km od Malaciek.
2. Víťaz súhlasí s umiestnením fotografie pri preberaní výhry na našu FB stránku.
3. Víťaz si preberie výhru do 14 kalendárnych dní od žrebovania.

Súťaž začína 21.1. a končí v utorok 29.1. 2018 o 15:00 hod. Výhercu vylosujeme len ak splní všetky podmienky.

👉Viac info na našej web stránke:
stavebniny-malacky.sk/sutaz-o-tekutu-hydroizolaciu-48kg-hasoft/
... See MoreSee Less

View on Facebook

6 days ago

Stavebniny Malacky

🔵 Základová izolácia Hasoft
Našinci tento typ izolácie volajú Tekutá Lepenka, no odborný názov je polymér-asfaltová tekutá hydroizolácia, ktorá je po zaschnutí trvale pružná a je schopná preklenúť aj praskliny v podklade. Používa sa na izoláciu pivníc, základov stavieb, opravu asfaltových pásov i na streche.

🏠 Nanáša sa štetcom alebo stierkou v dvoch náteroch. V oblasti trhlín a rohov, napojenia ku stene, treba do druhej vrstvy zabudovať sklotextilnú tkaninu.
Izoláciu treba chrániť proti mechanickému poškodeniu napr. nopovou fóliou alebo extrudovaným polystyrénom. Dodáva sa v 3kg alebo 9kg balení.

Radi Vám poskytneme cenné rady a kompletný materiál pri oprave či stavbe Vášho domu – MPL stavebniny Malacky 👉 www.stavebniny-malacky.sk
... See MoreSee Less

View on Facebook

2 weeks ago

Stavebniny Malacky

🏡Všetko potrebné na stavbu altánku a prístrešku 🏡
V stavebninách MPL Malacky máme v ponuke kompletný materiál na stavbu altánku, či prístrešku. Rezivo vám dáme narezať na mieru – pilčík vám vyberie síce mokré smrekové rezivo ale bez defektov a farebných škvŕn.
Rezivo na zhotovenom altáne vypraská ale to patrí k vzhľadu prírodného dreva a bude za prijateľnú cenu.

✌ Odporučíme Vám spojovací materiál ako vymetacie skrutky pre drevené konštrukcie, či iné skrutky a klince spolu s uholníkmi, platňami a samozrejme v ponuke sú aj nastaviteľné prípravky na nohy, aby drevo neodhnilo odspodu.

🎨 Povrchovú úpravu s lazúrou HET Soldeco zvládnete ľahko a navyše Vám ju v našej modernej miešačke farieb zafarbíme pigmentami na počkanie, pričom na výber je päťdesiat odtieňov voskovej glazúry Forte a olejovej Premium.

🔺 Na strechu Vám ponúkneme krytiny – šindle IKO , plechové krytiny i škridle a k tomu kompletný odkvapový systém a vyrobíme vám oplechovanie.

👉 Nechajte si poradiť – radi Vám vypracujeme cenovú ponuku – stavebniny-malacky.sk/
... See MoreSee Less

View on Facebook

2 weeks ago

Stavebniny Malacky

🎁 MPL Stavebniny Malacky venovali pre divadelné predstavenie NAŠA PANI FIRŠTKA v réžii Beiny Reifovej materiál na zhotovenie scény, ktorú prekrásne vytvorila Rozália Habová. Dodali sme väčšie množstvo PUR peny, tkaniny a farby na kompletné zhotovenie scény.

🎉 Premiéra predstavenia bola 15.12 v kine v Malackách a ďalšie bude 19.1., no obe predstavenia boli predané takmer okamžite. Ohlasy na hru sú vynikajúce - nenechajte si ju ujsť!

👉 Pozrite si video tvorcov Naša pani Firštka 2018 - ďivadelňí kus o tem, jak si kníža Pálffy na malacké dzífča chuťe robili.
👉 www.youtube.com/watch?v=NhoGO57em2o
... See MoreSee Less

View on Facebook

1 month ago

Stavebniny Malacky

Prajeme Vám šťastné a veselé Vianoce a výborný rok 2019! ... See MoreSee Less

View on Facebook

1 month ago

Stavebniny Malacky

🎨Penetračný náter HET Up-grund 🎨
Víťaz šiestich 15kg balení HET klasik Premium potreboval natierať rôzne plochy v dome, lesklé mastné plochy, novo-vytvorené steny zo sádrokartónu a novú stenu s omietkou. Aby všetky povrchy natreté HET Klasik Premium vyzerali rovnako musíme ich zjednotiť.

Odporučili sme mu penetračný náter HET Up-grund, ktorý si pán aj zakúpil. Penetračný náter vytvorí drsnú prilnavú vrstvu so zjednotenou nasiakavosťou a farba na takomto povrchu dobre kryje.
👉 Radi poradíme aj Vám - stavebniny-malacky.sk/
... See MoreSee Less

View on Facebook

1 month ago

Stavebniny Malacky

Odovzdali sme cenu výhercovi Romanovi Chválovi, ktorý minulý týždeň vyhral v našej súťaži 6x 15kg farby HET Premium Klasik - ešte raz gratulujeme. Ďalšie súťaže Vás čakajú - sledujte naše FB a webstránku mpl-stavebniny-malacky.sk ... See MoreSee Less

View on Facebook

1 month ago

Stavebniny Malacky

Víťazom súťaže o 6x15kg farby HET Klasik Premium sa stáva - Roman Chvála - GRATULUJEME ... See MoreSee Less

View on Facebook

2 months ago

Stavebniny Malacky

🛀 Lepenie rôznych materiálov transparentným tmelom Sikaflex 112 Crystal Clear 🛀

Určite ste už potrebovali celoplošne k sebe zlepiť dva rôzne materiály ako napríklad sklo alebo plexisklo ku drevu. Prípadne v kúpeľni ste chceli ošetriť styk rôznych materiálov tmelom, ktorý vydrží pružný a bude dostatočne odolný? V obidvoch prípadoch je farebné lepidlo, či tmel nevhodné pretože je vidieť na spoji a výsledok je neestetický. Jeden z najlepších produktov na takýto typ spoja je Sikaflex -112 Crystal Clear, ktorý je transparentný a lepí vzájomne k sebe materiály: betón, tehla, väčšinu kameňov, keramiku, drevo, kovy, sklo, PVC, či plexisklo…

👉V našej predajni MPL stavebniny Malacky nájdete aj iné produkty od Sikaflex - radi Vám poradíme!
www.stavebniny-malacky.sk 👍
... See MoreSee Less

View on Facebook

2 months ago

Stavebniny Malacky

📢 ZMENA otváracích hodín predajne MPL Stavebniny Malacky - počas zimy bude cez týždeň otvorené do 16:00 hod., a v sobotu ostáva otvorené od 8-12:00 hod. Tešíme sa na Vás 👏 ... See MoreSee Less

View on Facebook

2 months ago

Stavebniny Malacky

Odovzdali sme cenu výherkyni Jaroslave Mesárošovej, ktorá minulý týždeň vyhrala v našej súťaži skrutkovač Makita DF331 - ešte raz gratulujeme. Tento týždeň máme pre Vás prichystanú ďalšiu súťaž, takže sledujte naše FB a webstránku mpl-stavebniny-malacky.sk ... See MoreSee Less

View on Facebook

2 months ago

Stavebniny Malacky

🏡Interiérové a vchodové dvere Porta Doors s kompletným servisom 👏
Porta doors je líder v inovácii vzhľadu a kvality dverí, pričom ponúka dvere moderného i klasického dizajnu. V predajni MPL stavebniny Malacky máme vystavených 45 dverí aktuálneho dizajnu, plus máme vzorky vo veľkosti 1x0,5m všetkých ponúkaných povrchov. Pomôžeme Vám zladiť vaše podlahy, tapety a nábytok s dverami.

👉 Ponúkame profesionálnu montáž dverí s 5 ročnou zárukou na dvere aj montáž. Náš montážnik je výrobcom pravidelne školený, a preto Vám výrobca predĺži záruku na dvere z 2 na 5 rokov!

🚚 Naša montáž obsahuje zameranie pred objednaním, dovoz na stavbu, montáž zárubní dverí a kľučiek – to všetko za 50 € / dvere - stavebniny-malacky.sk/
... See MoreSee Less

View on Facebook

2 months ago

Stavebniny Malacky

Víťazom súťaže o skrutkovač Makita DF331 sa stáva - Jaroslava Mesárošová - GRATULUJEME ... See MoreSee Less

View on Facebook

2 months ago

Stavebniny Malacky

Už len 6 hodín do konca súťaže o accu skrutkovač Makita. Splnili ste všetky podmienky - like stránky, like súťaže a zdieľanie? ... See MoreSee Less

View on Facebook

2 months ago

Stavebniny Malacky

Pripravili sme pre vás akciu na náradie a prístušenstvo Makita.
Na 22 stranách nájdete - elektrické príklepové vŕtačky, miešadlo, uhlové brúsky, teplovzdušné pištole, akumulátorové náradie, elektrické akumulátorové kosačky, píly, brúsky.
Ale aj kvalitné príslušenstvo Hawera - vrtáky do dreva, kovu, skla či betónu, pilové listy - kotúče Sonnenflex, metre, vodováhy a zameriavacie lasery - uholníky, sťahovacie laty od firmy Sola.

PDF Makita akcia zima 2018 si môžete stiahnuť na našej stránke - stavebniny-malacky.sk/makita-akcia-zima-2018/
... See MoreSee Less

View on Facebook

3 months ago

Stavebniny Malacky

🏠 Renovácia starej brizolitovej fasády s HET Mikral Renovo Active 🏠
Brizolitová fasáda na domoch je špinavá, treba ju pred renováciou umyť vyšším tlakom vody (wapkou). Ak je povrch Brizolitu popraskaný, treba ho pred farbením napenetrovať výrobcom odporúčaným penetračným náterom.

Aby sme zabránili prasklinám v novom nátere použijeme fasádnu farbu Mikral, ktorá je z pružného silikónu a obsahuje výstužné mikrovlákno. Náter sa nanáša štetcom alebo valčekom. Na fasádach bývajú plesne preto odporúčaný náter obsahuje biocídny prípravok.

👉Fasádnu farbu Vám na počkanie namiešame v našom kolorovacom centre v - MPL stavebiny Malacky - www.stavebniny-malacky.sk
... See MoreSee Less

View on Facebook